x

Ürün Gönderimi Hakkında

Değerli Üyelerimiz 10.05.2021 Saat 16.30' dan İtibaren Vermiş Olduğunuz Siparişleriniz Tam Kapanma Kısıtlaması Bittikten Sonraki İlk İş Gününde Hazırlanacaktır.

İlginiz için Teşekkür Eder Sağlıklı ve Huzur Dolu Bir Bayram Geçirmeniz Dileğiyle...

Hakkımızda
Davut Selim 10 yaşında Stefan adında ünlü bir Süryani ustanın yanında çırak olarak çalışmaya başlamıştır.1914"te Mardin"in lezzet sembolü haline gelen Davut Selim"in temellerini atmıştır.Daha sonra işyerini oğullarına devretmiştir,oğullarıyla beraber ivme kazanan Davut Selim"i şu anda 3.kuşak torunlar işletmektedir.

Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı"nın izinleri ve Türk Gıda Kodeksi"nin onaylarıyla sürekli yeni tatların keşfedilmesi mantığıyla oldukça bol seçenekli Kuruyemiş,Şekerleme,Tahin,Pekmez,Yöresel Helvalar,Tahin Helvası,Türk Kahvesi çeşitleri ve Yöresel Sabun çeşitleri ile benzersiz bir ürün yelpazesine sahip olan Davut Selim;Tescilli Marka olup Üretim yeri Havaalanı Yolu üzeri mevkiinde bulunan İstasyon semtinde,Perakende satış ise iletişim bölümünde belirttiğimiz adreslerde yapılmaktadır.

Saat başı üretilen ürünlerle damak zevkinize hitap eden Davut Selim"in belirtilen adresler dışında herhangi bir şubesi bulunmamaktadır.